Vedení účetnictví v Praze

 

Jsem individuální účetní. Svou činnost provozuji na základě živnostenského oprávnění. Činnost provozuji externě. 

Mnohaleté zkušenosti v oblasti vedení účetnictvívedení daňové evidence, zpracování mezd a zpracování daňových přiznání pro DPH, přiznání pro daň z příjmů právnických osob, přiznání pro daň z příjmů fyzických osob a zpracování přiznání silniční daně   přinesly   dlouhodobě spokojené klienty.

Klienty jsou především společnosti s ručením omezeným a fyzické osoby OSVČ. Jelikož tito klienti nemají rozsáhlou účetní agendu, která vyžaduje vlastní účetní oddělení, a proto zvolili  externí způsob zpracování účetnictví, jsem schopni nabídnout těmto klientům individuální přístup.

Na mých stránkách také najdete bezpatnou  poradnu, kterou postupně zaplňuje různými tématy, které by Vás mohly zajímat. Inspiraci beru z dotazů našich klientů a legislativních změn. Budeme rádi když nám napíšete svůj dotaz na který bezplatně odpovíme a dále ho zveřejníme na našich stránkách.

Dále poskytuji poradenství ekonomické, komplexně vyhodnotit výkonnost firmy dle účetních závěrek z minulých let. Zpracovat žádosti o provozní úvěr apod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete vědět více?
Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
731 005 716