Základní seminář ZFP akademie

 

 Základní seminář ZFP akademie jsem absolvoval v červenci roku 2015. Začalo to úplně náhodně. Setkal jsem se se svým spolužákem Vladimírem Minárem (www.expertnapeníze.cz) ze střední školy po dlouhých 25 letech.

Ve velmi družném hovoru, kde jsme probrali vše co se za ta léta událo v našich životech, tak samozřejmě došlo na téma našich současných činností. A zde se zrodila myšlenka pozvání na základní seminář ZFP akademie. Jelikož poskytuji služby externího účetního poradce, tak jsem se netvářil zrovna nadšeně, jelikož problematika rodinných financi a finančních produktů se mi zdála poněkud odtažitá. Jak už to tak v životě bývá první úsudky bývají většinou unáhlené a mylné.

Nicméně vyplnil jsem přihlášku na základní seminář , zaplatil 2 100 Kč včetně DPH a dne 4.7.2015 nastal očekávaný den.

Seminář se konal v hotelu Naháč v Choceradech. Prostředí bylo útulné a organizace na velmi dobré úrovní.

Seminář se koná cca od 8.00 do 14.30 hodin. Ve velmi příjemném a nenáročném tempu. Vůbec se nemusíte bát, že padnete hlady. Občerstvení a velmi kvalitní oběd je zajištěn v ceně.

Seminář je rozdělen do třech částí:

  • představení a filozofie pořádající společnosti,
  • základní náhled na rodinné finance a finační produkty určené pro rodiny, jejich optimalizace a daňová optimalizace,
  • nezávazná nabídka osobní kariery.

 

Závěrem mohu řící, že investice do semináře, jak času tak peněz nebyla marná. Vyřešil jsem svůj problém budoucího zajištění na stáři a rozšířil portfolio svých poradenských služeb pro své klienty. Co se týká finančního benefitu, tak poplatek za seminář se mi vrátil na provizích zhruba 3x.

 

Neváhejte, a zkuste to také vřele doporučuji.

 

 

 

 

 

 

Chcete vědět více?
Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
731 005 716